02.01.2018

Dobry Drwal ma być z założenia dobry


Jeśli zdecydujecie się zarejestrować Waszą firmę w serwisie DobryDrwal skorzystajcie w pełni z okazji jaką Wam dajemy.

  1. Dostęp do zleceń dla drwali i arborystów (to Wy wybieracie zlecenia pasujące do profilu Waszej działalności)

  2. Dołączenie do mapy drwali (tutaj Waszą Firmę mogą znaleźć klienci dzięki naszej wyszukiwarce)

    Warto więc poświęcić chwilę na kompletne wypełnienie Karty Drwala (mój profil). Tylko od Was zależy jakie będzie pierwsze wrażenie, które zrobicie na klientach oglądających wizytówkę Waszej firmy w serwisie. Pamiętajcie, że ta wizytówka ma pełnić funkcję informacyjną i promocyjną być może na wiele lat. To miejsce, gdzie możecie zbudować wizerunek profesjonalnej, godnej zaufania firmy i pokazać się z jak najlepszej strony, czyli zaprezentować zarówno ofertę,kompetencje i referencje. Nie wstawiajcie zamiast informacji o sobie odsyłaczy do innych stron www czy FB w celu zapoznania się z Waszą ofertą. Nam to nie przeszkadza, ale klient lubi mieć wszystko w jednym miejscu.

Jak zauważycie w kwestii oferty częściowo Was wyręczyliśmy udostępniając szereg ikon odpowiadających za konkretne usługi w branży. Udostępniliśmy też możliwość załączania zdjęć potwierdzających Wasze kompetencje i osiągnięcia:


  • załączajcie zdjęcia własne pokazujące profesjonalizm i odpowiedzialność (BHP),

  • wymieniajcie zdjęcie w tle na własne- niepowtarzalne,

  • uzupełnijcie miejsce na logo.

Zaufajcie nam, klienci cenią sobie czas i już po paru sekundach na podstawie ikon i zdjęć wiedzą, której z firm poświęcić więcej uwagi.

Jeśli natrafiacie na problemy techniczne przy rejestracji czy uzupełnianiu profilu dacie nam koniecznie informację

Pracujemy nad tym, aby opracować system rekomendacji w serwisie firm, które są godne szczególnego zaufania jak również nad tym, aby firmy o wątpliwej renomie nie znajdowały miejsca w naszych szeregach.

W końcu nazwa DobryDrwal zobowiązuje.